Meeleavaldus Tiibeti toetuseks!

tiibet.jpg

Budismi Instituut ja Riigikogu Tiibeti toetusgrupp kutsuvad osalema 26. märtsil algusega kell 16 Tallinnas Narva mnt. 98 asuva Hiina Rahvavabariigi saatkonna juures toimuval meeleavaldusel, millega avaldatakse moraalset toetust Hiina keskvõimude genotsiidi ohvriks langenud tiibetlastele. Esineda on lubanud Tõnu Trubetsky ansambliga “Flowers of Romance” ja Tõnis Mägi, oodatakse ka teisi artiste.


tiibet2.jpg

  1. Postitusel on Warning: number_format() expects parameter 2 to be long, string given in /home/np67051/domains/sahtel.ee/public_html/wp-includes/functions.php on line 143 kommentaari

  2. Olümpia boikoteerimine on sama mis proovida elevanti labakätega nokki taguda.Ise veel tahame Muuga hiinlaste kapitaliga ära pimpida. Äkki peaks selle äri ka uputama. Kamoon, kommunistidega ei saa ju bisnessit teha. :)

    postitas: kaarell | märts 23, 2008

  3. see, et suurt hiinat ei koti väikses eestis toimuv meeleavaldus, ei tähenda veel et peaks käed rüpes istuma. ja küll see juba loeks midagi kui olümpia avatseremoonial sportlasi ja riigipäid ei kohal ei viibiks. kahju vaadata kuidas selline unikaalne koht maailmas hiinlaste poolt jalgealla trambitakse.

    postitas: martinm | märts 23, 2008

  4. made in china

    postitas: soits | märts 24, 2008

Kommenteeri