märts, 2008 arhiiv


Garfield – Garfield = Hilarious

garfield1.jpg

Garfieldi kadumine koomiksilt renderdab huumorirea täielikuks nonsensiks, kuid millegipärast ülimalt naljakaks.

Kiviõlis tõstukeid ootamas

kivi6li.jpg

28. märtsil käis lumelauakoondise noorem põlvkond Kiviõlis ootamatult külla tulnud talve nautimas. Sõitsid Siim, Priit, Holden ja Kristjan. Taustajõud olid Siim, Janek ja Jarno.

Loe edasi >

Rula Keset Lund

Rula Keset Lund

No mis seal ikka. Vaatad, et väljas paistab päike ja termomeeter näitab +1C. Rulfid kapist välja ja äkki mingit spoti sõitma? No mõte oli ri.

Loe edasi >

Meeleavaldus Tiibeti toetuseks!

tiibet.jpg

Budismi Instituut ja Riigikogu Tiibeti toetusgrupp kutsuvad osalema 26. märtsil algusega kell 16 Tallinnas Narva mnt. 98 asuva Hiina Rahvavabariigi saatkonna juures toimuval meeleavaldusel, millega avaldatakse moraalset toetust Hiina keskvõimude genotsiidi ohvriks langenud tiibetlastele. Esineda on lubanud Tõnu Trubetsky ansambliga “Flowers of Romance” ja Tõnis Mägi, oodatakse ka teisi artiste.

Loe edasi >

Mutiny veebivideo

mutiny.jpg

Mutiny Bikes’i seltskond ehk siis Gaz Sanders ja Joe Simon on juba mõnda aega olnud BMX videoproduktsiooni esirinnas. DVD-l reliisitud kauameisterdatud kaunikesed satuvad tänapäeval aga üheaegselt avaldamisega ka kõikvõmalikesse juutuubidesse. Viimased ei edasta aga kümnendikkugi õigest kvaliteedist ja fiilingust. Selle vältimiseks näeks ühe võimalusena suurema piravastase krempliga blue-ray diski väljastamist. Kuid rattafirmal on promotsiooni mõttes ilmselt palju mõttekam tasuta video interneti teel üles laadida. Selle lihtsa võtte on ära jaganud nüüdseks ka härra Joe Simon 8-minutilise Austinis filmitud Mutiny Bikes’i video näol. Video on filmitud täis HD-s ning alla tõmmatav mitmes formaadis, vaadatavad on ka boonus sektsioonid. Job well done.

Vaata siit.

Cropp BDG AM rulavõistlus Poolas

poolakomppealkiri.jpg

Sain eile Poolast Szymoni käest maili, milles ta kutsub rulatajaid Poolasse Bydgoszczisse võistlustele.

Loe edasi >

Soome reis part deux

Soome reis II

Need odavad Viking Line’i piletid on ikka tsillid! Saad üliodavalt soomes käidud (põmst Tartu ühe otsa bussipilet on sama hinnaga kui Soome edasi-tagasi) ja neid üheeuroseid dziisburgereid süüa… Raxi ka minna ilmselt! Jajah, seal oli üks sitaks ilus teenindaja.

Loe edasi >

Endine Vans: Ron/Hallar/Ets

endine Vans tiim

Leidsin eelmise aasta kaustast mingit fuutideemat ülevalolevatest nimedest ja mõtlesin, et topiks ühe video kokku. Päris ägedad trikid on, nii et enjoy!

Loe edasi >

Tartu saali viimase võistluse tulemused

tartusaalifinaalpealkiri.jpg

Esimesel märtsil 2008 peeti Tartus Ultra sisehallis viimane võistlus enne saali lammutamist. Tulemused olid järgmised:

Loe edasi >

Talv 07/08 ?

Talv 07/08

Okok, ilmselt on siin fuutit selle talve skeidist, right? Right. On mingit infi veel vaja? Ei. Video bai Ronno…

Loe edasi >